Niepubliczne Przedszkole i żłobek JANOWIACZEK

O przedszkolu

Przedszkole ”Janowiaczek”” istnieje od roku 1984. Jego działalność już jako Niepubliczne Przedszkole JANOWIACZEK s.c. jest kontynuowana począwszy od roku 2011. Przedszkole prowadzą Pani mgr Bogumiła Sikora i Pani mgr Anna Mikołajewska.

Placówka mieści się w Rumi Janowie przy ulicy Pomorskiej 27 w centrum zabudowań osiedlowych. Otoczona jest pięknym ogrodem z bujną roślinnością i oczkiem wodnym. Wśród zieleni rozmieszczone są miejsca rekreacji ruchowej, wypoczynku i zabaw na świeżym powietrzu dla wszystkich grup wiekowych.  Do dyspozycji dzieci pozostają trzy atrakcyjne oraz bezpieczne place zabaw (w tym jeden wewnętrzny). Sale są przestronne i jasne. Dużo w nich miejsca, zarówno dla zabaw dowolnych jak i zorganizowanych. Przedszkole posiada gabinety logopedyczne oraz salę zabaw korekcyjnych i tańca oraz salę terapeutyczną.

Wyżywienie dla dzieci przygotowywane jest na miejscu w oparciu o nowocześnie wyposażoną własną kuchnię dysponującą między innymi piecem konwekcyjnym. Menu jest zróżnicowane i przygotowywane pod okiem dietetyka w oparciu o zasady zdrowego żywienia oraz z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka.

Godziny otwarcia ↗

Żłobek 6:00- 17:00

Przedszkole 6:00- 18:00

Od poniedziałku do piątku

Kontakt ↗

Napisz do nas

janowiaczekdyrekcja@o2.pl

Adres ↗

Ul. Pomorska 27

Rumia, 84-230