GALERIA ZDJĘĆ NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

 

KLIKNIJ W NAZWĘ GRUPY ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ

naklejki-krasnal-kid287-300x300.jpg

Krasnoludki

Krasnoludki to grupa nowych dzieci. Dzieci rozpoczynają swoją przygodę z językami obcymi poprzez zabawę. Uczestniczą w zajęciach tanecznych i plastycznych. Dzieci mają już skoordynowane i sprawne ruchy. Zgłaszają potrzeby fizjologiczne. A podczas posiłku posługują się łyżką i kubkiem. Podejmują próby samodzielnego ubierania się i rozbierania. Bawią się z rówieśnikami, a ponadto chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych. Opiekę w grupie krasnoludki sprawują panie: Agnieszka, Beata i Jolanta.

chamomile-flower-isolated-white-daisy-macro-39885563-297x300.jpg

Rumianki

To już kolejny rok przygód w naszym przedszkolu. Dzieci 4-letnie potrafią już ustawić się w parach, chętnie biorą udział w zabawach ruchowych. Samodzielnie załatwiają potrzeby fizjologiczne, wycierają sobie nos czy ubierają podstawową garderobę. Przestrzegają zawartych umów, szukają pomocy w sytuacjach konfliktowych. Wzrasta ich sprawność manualna. Opiekę w tej grupie sprawują panie:Krystyna oraz dwie Moniki.

2018-11-15_14-15_291.jpg

Jeżyki

Jeżyki to grupa 4/5-latków. Dzieci potrafią się przedstawić, znają swój adres. Widzą w jakim mieszkają mieście i w jakim kraju. Potrafią wskazać symbole narodowe. Chętnie wypełniają obowiązki dyżurnego, potrafią organizować zabawy i współdziałać z dziećmi. W grupie Jeżyki pracują panie:Marta, Jolanta oraz Emilia.

image.png

Żabki

Żabki to grupa 4/5-latków. Dzieci łączą edukację z zabawą. Biorą udział w licznych zajęciach, a także uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Dzieci potrafią się przedstawić, znają swój adres. Widzą w jakim mieszkają mieście i w jakim kraju. Potrafią wskazać symbole narodowe. W grupie Żabki pracują panie: Karolina, Katarzyna oraz Emilia.

biedronka.gif

Biedronki

To grupa najmłodszych dzieci zaczynająca swoją przygodę z przedszkolem. To dzieci wymagającej dużej uwagi, ale potrafiące już chodzić i biegać. Chętnie domagają się pieszczot i czułości. W zabawach zaczynają naśladować czynności wykonywane przez dorosłych, a posiłki próbują zjadać samodzielnie. Dzieci są ruchliwe, interesują się otoczeniem. Opiekę nad tą grupa sprawują panie: Joanna, Paulina, Wiesława i Magdalena- pielęgniarka.

sowaaaaaa.jpg

Mądre Sowy

Mądre Sowy to grupa 5-latków. Dzieci chętnie biorą udział w licznych zajęciach edukacyjnych czy eksperymentach naukowych. Uwielbiają ruch i zabawę.Dzieci w tych grupach już dobrze znają nasze przedszkole i świetnie się w nim czują. Potrafią skupić uwagę przez dłuższy czas. Budują wielozdaniowe wypowiedzi. Chętnie śpiewają, wcielają się w rolę aktorów, a nawet układają akompaniament według własnego pomysłu. Opiekę nad dziećmi w grupie Mądre Sowy sprawują panie: Joanna oraz dwie Basie.

wiewiorka-GALLERY_MAI2-38685-300x227.jpg

Wiewiórki

To grupa reprezentujące najstarsze grono przedszkolaków. W tej grupie znajdziemy dzieci przygotowujące się do pójścia do szkoły. Dzieci te potrafią się przedstawić, podać informacje o sobie, wiedzą też, komu i kiedy można podawać informacje na swój temat. Dokonują samooceny swojego zachowania. Kulturalnie zachowują się w miejscach publicznych, próbują przewidywać skutki swojego postępowania. Czynności samoobsługowe moją opanowane do perfekcji. Rozpoznają różne środowiska przyrodnicze, zjawiska atmosferyczne. Z grupą Wiewiórek pracują panie:Aleksandra, Ewa oraz Katarzyna.

IMG_20200901_141531.jpg

Przyjaciele Kubusia Puchatka

Dzieci w tych grupach już dobrze znają nasze przedszkole i świetnie się w nim czują. Dzieci w tym wieku znają swój adres, miejsce zamieszkania. Widzą w jakim mieszkają mieście i w jakim kraju. Potrafią wskazać symbole narodowe. Chętnie wypełniają obowiązki dyżurnego, potrafią organizować zabawy i współdziałać z dziećmi. Porozumiewają się za pomocą mowy ciała. Potrafią skupić uwagę przez dłuższy czas. Budują wielozdaniowe wypowiedzi. W grupie Kubusie pracują panie: Anna, Bożena oraz Katarzyna.

118616368_356585888831825_2383577515356580748_n.jpg

Pszczółki

Grupa małych pszczółek to dawne Krasnoludki oraz nowe dzieci. Dzieci 3- letnie mają już skoordynowane i sprawne ruchy. Zgłaszają potrzeby fizjologiczne. A podczas posiłku posługują się łyżką i kubkiem. Podejmują próby samodzielnego ubierania się i rozbierania. Bawią się z rówieśnikami, a ponadto chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych. W grupie Pszczółki opiekę sprawują panie: Ewelina, Mariola oraz Alicja.

jak-narysowac-smerfa24-232x300.jpg

Smerfy

Dzieci z tej grupy znają już trochę nasze przedszkole, ponieważ to ich kolejny roku u nas. Dzieci będą doskonalić czynności samoobsługowe. Swobodnie opowiadają o swoich przeżyciach i spostrzeżeniach. Biorą aktywny udział w zajęciach, uwielbiają ruch i zabawę. Tą grupą opiekują się panie: Ewelina, Justyna oraz Katarzyna.